آسایش خیال با خدمات اسباب کشی منزل

جابه‌جایی و اثباب کشی از دیرباز تا کنون به شکل‌های مختلف و با روش‌های گوناگون انجام می‌شده و می‌شود. اما در عصر حاضر روش‌های سنتی دیگر پاسخ گوی نیاز شما برای اثباب کشی نیست زیرا زندگی امروز گسترش یافته و پیچیدگی‌های زیادی دارد. به همین دلیل باربری‌های مدرن خدمات اثباب کشی منزل را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهند. حال این سوال پیش می‌آید که باربری و اتوبار مناسب برای اسباب کشی را چگونه تشخصی دهیم و این باربری‌ها چه خدماتی را ارائه می‌دهند. در این مطلب با باربری یاسا همراه باشید تا خدماتی را که برای اثباب کشی می‌توانید دریافت کنید را برای شما شرح دهیم.

خدمات اسباب کشی منزل

یکی از خدماتی که باربری‌ها ارائه می‌دهند اسباب کشی منزل است این خدمات با توجه به نیاز شما در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما می‌توانید هر کدام از این خدمات را که نیاز دارید به تنهایی درخواست کنید و هیچ گونه اجباری در دریافت این خدمات با هم نیست. در زیر برخی از این خدمات را برای شما شرح می‌دهیم.

باربری یاسا و خدمات اسباب کشی

جمع آوری و بسته بندی وسایل

یکی از کارهای پر دردسر و سخت اثباب کشی جمع کردن وسایل و چینش آن‌ها در کارتن‌ها برای حمل و جابه‌جایی است تا وسایل آسیب نبینند. همیشه دغدغه افرادی که می‌خواهند اسباب کشی کنند این است که کارتن از کجا تهیه کنند وسایل بزرگ را چگونه بسته بندی کنند و… برای این که خیال خود را از این بابت راحت کنید می‌توانید از خدمات باربری‌ها در این مورد استفاده کنید. باربری‌ها دارای تجهیزات بسته بندی اثاثیه منزل هستند و از کارتن‌های چندلایه، بابل رپ، ضربه گیر و… برای بسته بندی استفاده می‌کنند. شما می‌توانید با تماس با بربری‌ها این تجهیزات را تهیه کنید بدون این که خدمات دیگری را درخواست کنید.

کارگر اسباب کشی

یکی دیگر از خدماتی که باربری‌ها ارائه می‌دهند ارسال کارگر اسباب کشی برای جابه‌جای و حمل بار است. این کارگرها از تخصص و مهارت لازم برای جابه‌جایی و حمل بار برخوردار هستند. این افراد که به کارگر باربری یا کارگر اثباب کشی نیز شناخته می‌شوند با کمک مهارت خود بارهای شما را به ماشین منتقل کرده و در مقصد بارها را از ماشین تخلیه می‌کنند و در مکان مورد نظر شما قرار می‌دهند.

کارگر اسباب کشی و ارسال آن برای انجام کارها جز خدمات باربری یاسا است.

چیدمان اثاثیه

در صورتی که نیاز به نیروی داشته باشید تا در چیدمان اثاثیه به شما کمک کند، می‌توانید از باربری بخواهید تا نیروی مورد نظر را برای شما ارسال کنند. این افراد طبق خواسته شما در چیدمان وسایل به شما کمک می‌کنند.

ارسال ماشین برای حمل

باربری‌ها داری ماشین‌های مسقف برای حمل بار در وزن‌های مختلف هستند که متناسب با میزان باری که شما دارید ماشین مناسب را برای شما ارسال می‌کنند. 

ثبت سفارش در باربری یاسا

برای این که بتوانید سفارش اسباب کشی منزل خود را در باربری یاسا ثبت کنید و از خدمات این باربری استفاده کنید کافی است مراحل زیر را طی کنید:

قدم اول: تماس با باربری

برای این که بتوانید سفارش خود را برای اسباب کشی ثبت کنید باید با باربری یاسا تماس بگیرد و با کارشناسان صحبت کنید و سفارش خود را ثبت کنید.

قدم دوم: انتخاب نیاز خود

در مرحله دوم شما باید درخواست و نیازهای مورد نظر خود را به همراه ساعت و تاریخ با کارشناسان در میان بگذارید تا آنان نیاز شما را ثبت کنند. بعد از ثبت سفارش در تاریخ و ساعت مورد نظر درخواست شما ارسال شده و کار شما انجام می‌شود.

جمع‌بندی

در این مقاله در مورد خدمات اثباب کشی منزل توسط باربری‌ها صحبت کردیم و خدماتی را که این باربری‌ها ارائه می‌دهند برشمردیم. در انتها به چگونگی نحوه ثبت سفارش در باربری یاسا پرداختیم تا در هنگام نیاز بتوانید به ثبت سفارش خود بپردازید و از خدمات این باربری استفاده کنید.

روش های حمل و نقل بیشتر