باربری یاسا ارائه دهنده خدمات وانت بار

بارها پیش آماد در طول سال نیاز به کرایه وانت پیدا کرده باشید و به باربری با وانت  و وانت بار مراجعه کرده باشید. زیرا این وسیله نقلیه باری به نسبت بقیه وسایل نقلیه باری به عنوان یک ماشین درون شهری می‌تواند در شهر رفت و آمد کند و خرید‌های شما به عنوان یک فروشند، یک تاجر و… را حمل کند. بسیاری از افراد به برای انتخاب باربری وانت در تهران و شهرهای دیگر دچار مشکل هستند. در این مطلب می‌خواهیم در مورد وظایف این باربری و نرخ کرایه وانت صحبت کنیم.

چرا باربری با وانت

در پاسخ به این سوال اول باید جواب سوال دیگری را پیدا کرد. سوال این است که بین حمل بار با وانت دارای مجوز و شماره‌های ناشناس حمل با وانت بر روی دیوارها کدام را انتخاب می‌کنید؟ تا حدود زیادی پاسخ این سوال مشخص است. همه ما ترجیح می‌دهیم بار خود را به باربری‌ها بسپاریم تا افراد ناشناس. در نتیجه در پاسخ به سوال این که چرا باید به سراغ باربری برویم باید گفت که این باربری‌ها به دلیل این که مجوزهای لازم را دارند در صورت بروز هر مشکل امکان دسترسی به آن‌ها وجود دارد و شما می‌توانید پیگیر مشکل پیش آمده باشید.

باربری با وانت بسیار برای مناطق شهری کاربرد دارد

خدمات وانت بار یاسا

در شهرهای بزرگ و کلان شهرها به ویژه تهران پیدا کردن وانت برای حمل بار و یا باربری دارای وانت مناسب کاری مشکل است مخصوصا اگر بخواهید کارگر باربری هم برای جابه‌جای و بارگیری و تخلیه همراه وانت باشد. باربری یاسا این مشکل را برای شهروندان تهرانی حل کرده است. این باربری با ارائه خدمات در زمینه حمل بار با وانت به همراه کارگر با نرخ منصفانه در خدمت همشهریان عزیز تهران است.

وانت بار تهران

این باربری همچنین بار شما را بیمه کرده و حمل بار شما به شهرستان با وانت را نیز انجام می‌دهد. برای این که بتوانید از خدمات این باربری در زمینه وانت بار استفاده کنید فقط کافی است با این باربری تماس بگیرید. کارشناسان این باربری شما را در این زمینه راهنمایی می‌کنند و به ثبت سفارش شما می‌پردازند تا در زمان مشخص که مد نظر شماست ماشین را ارسال کنند.

وانت تلفنی تهران

نرخ کرایه وانت به عوامل متعددی بستگی دارد اما به طور معمول قیمت کرایه وانت در تهران بین 250 تا 400 هزار تومان است. در زیر به بررسی برخی از این عوامل تاثیرگذار در قیمت کرایه وانت می‌پردازیم:

  • زمان درخواست: ساعتی که شما برای حمل بار خود در نظر می‌‌گیرید در نرخ شما تاثیر می‌گذارد. به طور معمول نرخ کرایه در شب بیشتر از کرایه در صبح است.
  • نوع ماشین: نوع وانتی که شما درخواست می‌کنید عامل دیگر در تعیین قیمت است. نوع ماشین متناسب با وزن بار شما مشخص شده و به پراید وانت، پیکان وانت و وانت نیسان تقسیم بندی می‌شود.
  • خدمات دریافتی: اگر شما در کنار کرایه وانت در خواست نیروی کارگر اثاث کشی هم داشته باشید این امر کرایه شما را افزایش می‌دهد.
  • مسافت: مسافتی که بین مبدا و مقصد شما وجود دارد بر میزان هزینه می‌افزاید.
وانت بار یاس ارائه دهند خدمات حمل بار با وانت

در جدول زیر  نرخ کرایه بین شهری وانت بار از مبدا تهران را می‌توانید مشاهده کنید:

مقصدقیمت به تومان
اراک450000
اردبیل600000
بجنورد790000
گرگان500000
یاسوج790000
ارومیه680000
تبریز550000
خرم آباد600000

موارد ذکر شده در این جدول تنها بخشی از شهرهای کشور و کرایه‌های تعیین شد برای ارسال بار با وانت به این شهرها است. کرایه مشخص شده از طریق اتحادیه به باربری‌ها ابلاغ می‌شود و تخطی از این قیمت مجاز نیست. قیمت ذکر شده برای سال 1400 بود و در هر سال تغییر می‌کند. در نتیجه برای تعیین کرایه خود با باربری یاسا تماس گرفته و استعلام قیمت داشته باشید.

جمع‌بندی

در این مطلب در مورد وانت بار و باربری با وانت صحبت کردیم و اهمیت و مزایای باربری را شرح دادیم. برای این که بتوانید با خیال راحت و آسوده حمل بار خود را به یک وانت بسپارید و از نرخ کرایه وانت مطمئن باشید با باربری یاسا تماس بگیرید و یا از وانت بار اینترنتی این شرکت استفاده کنید. این باربری به صورت شبانه روزی فعال بوده و به افرادی که به باربری نیاز دارند خدمات ارائه می‌دهد.

701 دیدگاه